Кошик
42 відгуків
Фільтри для видалення нітратів з води зі знижкою 25%!Купити зі Знижкой!
Львівпр. В. Чорновола, 63 а, оф.110 (вхід з вул. Окуневського)
+380677873721
+380971723817
Фільтри для очищення води АкваЛідер

Видалення сірководню з води

Фільтри для видалення сірководню з води з пасивною аерацією.

Однією з проблем підземних вод у Львові та Львівській області, поряд із залізом та аміаком, є сірководень. Це токсичний газ з дуже неприємним запахом (тухлих яєць), який утворюється при гнитті органічних сполук або при проходженні води через шари, що містять сульфід заліза, має хімічну формулу H2S і дуже небезпечний для здоров'я.

При вдиханні навіть невеликої кількості сірководню можуть виникати запаморочення та головний біль, нудота, запалення слизових оболонок і порушення зору, а вдихання великої концентрації цього газу може призвести до набряку легенів, комі і навіть до летального результату.

Розчинений у воді сірководень викликає корозію труб, баків, котлів, бойлерів, а при з'єднанні з залізом утворюється чорне, схоже на нафту, речовина (сірчисте залізо FeS), яка відкладається на внутрішніх стінках труб.

Тому видалення сірководню з води - нагальна проблема, з якою ми не перший рік успішно боремося. Для цього ми рекомендуємо автоматичні фільтри FPHS і FPHS Plus.

Перевага фільтрів для видалення сірководню з води FPHS Plus від АкваЛидер:

1. Для видалення сірководню з води у фільтрах серії Plus застосовується каталітичний метод спрощеної пасивної аерацією, що збільшує ефективність фільтра і збільшує термін служби завантаження.

2. Застосовується автоматичний клапан Clack WS1 CI по витраті води, а не по часу, що зменшує кількість промивок, що в свою чергу так само продовжує термін служби фільтруючого матеріалу і скорочує кількість стоків (кількість води для промивки фільтра).

3. Гарантія на обладнання 3 роки.